Dijital Dönüşüme
Güvenli Geçiş

Hakkımızda

KTO Siber Güvenlik Merkezi, ”Siber Güvenlik”, “Bütünsel Güvenlik” ve “Veri Koruma” çözümleri alanlarında hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden beri müşterilerinin güvenilir teknoloji çözüm ortağı olmasında; güçlü bir teknik kadro, kaliteli hizmet anlayışı, farklı sektörlerde ve lider markalar ile birlikte gerçekleştirdiği başarılı pek çok güvenlik projesinin yanı sıra eğitim alanındaki sosyal sorumluluk faaliyetleri ile de adından sıkça söz ettiren KTO Siber Güvenlik Merkezi; bilgi teknolojileri alanında yetişmiş iş gücü sorununa ve ülkemize bu alanda kazandırılacak nitelikli insan kaynağının önemine her daim dikkat çekmektedir.

Misyonumuz

Siber Güvenlik Programı, siber güvenlik ve mahremiyet alanlarında, disiplinler arası çalışmaya uygun, ayrıntılı teknik bilgiye dayalı güçlü bir zemin sağlar. Siber güvenlik ve mahremiyet ile ilgi konularda karşılaşılan zorlukları tespit edip ele alır, paydaşları ile işbirliği yapar ve bilgiyi halkla paylaşır.

Bilginin en değerli varlık olduğu çağımızda, uzman personeli ve paydaşlarımız başta olmak üzere Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik alanlarında farkındalık düzeylerinin artılırılarak, sahip olunan kişisel ve kurumsal bilginin maruz kaldığı çeşitli siber saldırılar karşısında insan süreç ve teknoloji üçgeninde gerekli önlemlerin alınmasının sağlanması ve Siber Güvenlik alanında ulusal ve uluslararası bir yetkinliğe sahip olmaktır. 

Vizyonumuz

Her geçen gün gelişen bilgi teknolojilerine hakim ekibimiz, siber güvenlik alanındaki farkındalığı arttırarak kişi ve kurumların güvenliğini sağlamaya devam ederken, bir yandan da ülkemize bilgili, bilinçli, kabiliyetli bilişimciler miras bırakmayı hedeflemektedir.

https://ktosgm.com.tr/wp-content/uploads/2017/04/blog-post-06-1280x854.jpg

Listemizde Kalın Güvende Kalın ?

E-Mail Listemize kayıt olarak güncel haberlerden haberdar olabilir güvende kalabilirsiniz.

  BİZE ULAŞINİletişim
  Fevzi Çakmak Mah. 10753. Sok. No:7 Karatay/Konya
  BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya
  Bizi sosyal medya da takip ederek siber güvenlik ile haberlerden anında haberdar olun
  BİZE ULAŞINİletişim
  Fevzi Çakmak Mah. 10753. Sok. No:7 Karatay/Konya
  BİZİ TAKİP EDİNSosyal Medya
  Bizi sosyal medya da takip ederek siber güvenlik ile haberlerden anında haberdar olun

  Copyright by KTO Siber Güvenlik Merkezi. All rights reserved.

  Copyright by Konya Ticarat Odası. All rights reserved.